Aby korzystać z serwisu zaktualizuj przeglądarkę do nowszej wersji.

x

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z tego serwisu.
Zmień ustawienia swojej przeglądarki, jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego komputera.

x

Logo: Zdrowo rośnij

Trwa wyszukiwanie proszę czekać..

Grupa wiekowa 0-1 rok

Odżywianie

Szczepić – nie szczepić?


Zapraszamy do wzięcia udziału w internetowej sondzie opracowanej przez Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia” i wyrażenia swojej opinii o szczepieniach ochronnych. To niezwykle ważny temat, przede wszystkim dla rodziców.

Czytaj więcej

Programowanie żywieniowe


O tym, czy nasze dzieci będą silne i zdrowe, decydują nie tylko dziedziczone po nas geny, ale i to, jak są odżywiane przez pierwsze 1000 dni życia. To właśnie wtedy możemy zaprogramować zdrowie młodego organizmu na przyszłe lata.

Czytaj więcej

Jak dopasować mleko modyfikowane do potrzeb dziecka?


Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje karmienie piersią przynajmniej do 6 miesiąca życia. Jednak zdarza się, że z różnych powodów mamy nie mogą tego robić. Wtedy zaleca się podawanie mleka modyfikowanego. Ono również zawiera wszystkie składniki, które zapewniają maluchowi prawidłowy rozwój.

Czytaj więcej

Czym poić niemowlaka?


Prawidłowe nawodnienie organizmu niemowlęcia może budzić poważne rozterki – kiedy, w jakiej ilości i jakie płyny podawać małemu dziecku, by rosło zdrowo? Jak chronić niemowlę przed groźnym dla życia odwodnieniem i jednocześnie nie doprowadzić do przewodnienia, które choć zdrowemu dziecku raczej się nie zdarza, jest możliwe?

Czytaj więcej

Bądź na bieżąco

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 1

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 1

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 2

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 1

Przy wejściu (po przekierowaniu na Medyczną Platformę Edukacyjną - Dla Wszystkich) należy kliknąć "Zaloguj się jako gość".

Patronaty

Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP Medyczna Platforma Edukacyjna Czyżewscy - Kancelaria Adwokacka Rafał Piotr Janiszewski - Kancelaria doradcza Stowarzyszenie Dziennikarze Dla Zdrowia

Partner

Novo Nordisk