Aby korzystać z serwisu zaktualizuj przeglądarkę do nowszej wersji.

x

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z tego serwisu.
Zmień ustawienia swojej przeglądarki, jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego komputera.

x

Logo: Zdrowo rośnij

Trwa wyszukiwanie proszę czekać..

Grupa wiekowa 0-1 rok

Problemy zdrowotne

Nie każda wysypka to alergia


W czasie kąpieli i przewijania niemal instynktownie sprawdzamy stan skóry malucha. Niepokój budzi każde odstępstwo od normy: szorstkość, zaczerwienienie, wysypka. Nie wpadajmy jednak w panikę – nie każdy rumień czy krostki są sygnałem rozwijającej się alergii.

Czytaj więcej

O zęby swego dziecka zadbaj przed jego narodzeniem


Mimo akcji edukacyjnych i dostępności do dobrych past i szczoteczek ponad 85% 6-latków i ponad 95% 18-latków ma zepsute zęby. O przyczynach epidemii tej choroby i profilaktyce przeciwpróchniczej wdrażanej od najmłodszych lat rozmawiamy z prof. dr hab. n. med. Dorotą Olczak-Kowalczyk, Konsultantem Krajowym ds. Stomatologii Dziecięcej z Zakładu Stomatologii Dziecięcej WUM Szpitala Dzieciątka Jezus.

Czytaj więcej

Książeczka zdrowia dziecka – czy potrzebna?


Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w sondzie dotyczącej książeczek zdrowia dziecka. Jej wyniki będą obrazem Państwa opinii na temat ich roli w całościowym procesie monitorowania zdrowia dziecka i pomogą w przygotowaniu dokumentu przydatnego również dla rodziców.

Czytaj więcej

Bądź na bieżąco

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 1

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 1

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 2

Wykład o pielęgnacji noworodka, część 1

Przy wejściu (po przekierowaniu na Medyczną Platformę Edukacyjną - Dla Wszystkich) należy kliknąć "Zaloguj się jako gość".

Patronaty

Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP Medyczna Platforma Edukacyjna Czyżewscy - Kancelaria Adwokacka Rafał Piotr Janiszewski - Kancelaria doradcza Stowarzyszenie Dziennikarze Dla Zdrowia

Partner

Novo Nordisk